ФРЕОН R404A, 0.790 KG

 ФРЕОН R404A, 0.790 KG

ФРЕОН R404A 0.790 KG

Фреон 404A


Кличество: 0.790 kg


Вид бутилка: за еднократна употреба


Производител: NEVADA


Цената е за количество фреон 0.790 кг + бутилка за еднократна употреба

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър
  • Код на продукта: R404A
  • Наличност: В наличност
  • 65.00 лв.