Вътрешно стенно тяло Toshiba Yukai Plus RAS-B16S4KVG-E - за мултисплит
Ново
  • Наличност: В наличност
  • Модел: RAS-B16S4KVG-E
  • Тегло: 10.00kg
  • Размери: 24.00cm x 80.00cm x 30.00cm
ЕНЕРГИЕН КЛАС
A++ ОХЛАЖДАНЕ
A++ ОТОПЛЕНИЕ
Продадени продукти 0
Прегледи на продукта 0
12 x 34.26 евро
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Купи с
Монтаж с Белани 84
Качество без аналог!
Екипи
Професионални специалисти,
сертифицирани и обучени по последни законови изисквания!
Мерки за защита
Задължително спазване на всички мерки при монтажа на системата!
Чистота и комфорт
Предаваме дома Ви така, както сте ни го оставили!
Технически характеристики:
Типвътрешно стенно тяло
Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):1.30 - 5.00 - 6.00 kW
Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):1.40 - 4.20 - 4.70 kW
Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):0.24 - 1.34 - 1.70 kW
Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):0.34 - 1.27 - 1.60 kW
EER (хладилен коефициент на охлаждане):3.31
SEER (сезонен коефициент на охлаждане):7.00
COP (коефициент на трансф. отопление):3.73
SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление):4.60
Енергиен клас на охлаждане / отопление:A++ / A++
Работна температура на отопление:-15 ~ 24 °C
Работна температура на охлаждане:-15 ~ 46 °C
Подходящ за помещения до:30 кв. м
Гаранция:60 месеца
Хладилен агент:R-32
Wi-Fi управление:Да
Мощност (BTU) :16 000
Вътрешно тяло
Размери:293 x 798 x 230 В x Ш x Д (мм)
Тегло:9 кг
Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно):21 dB
Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно):22 dB
Напишете отзив
Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
Технически характеристики:
Типвътрешно стенно тяло
Гаранция:60 месеца
Хладилен агент:R-32
Wi-Fi управление:Да
Мощност (BTU) :16 000
Вътрешно тяло