





- Наличност: В наличност
- Модел: RAS-B10J2FVG-E1
- Тегло: 17.00kg
- Размери: 23.00cm x 71.00cm x 61.00cm
![]() |
12 x 77.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Купи с
13 x €71.94 (13 x 140.70 лв.)


сертифицирани и обучени по последни законови изисквания!


Вътрешното подово тяло Toshiba Bi-flow RAS-B10J2FVG-E1 впечатлява с компактния си и иновативен дизайн, подходящ за нискостенен монтаж, под прозорци или в помещения с нисък таван. Благодарение на уникалната технология за подаване на топъл въздух от долния отвор, моделът осигурява приятно усещане за „подово отопление“ и по-голям комфорт през зимата. Системата разполага с два отвора за въздушен поток – горен и долен, като можете да избирате посоката на въздуха според нуждите си. IAQ филтрацията допринася за по-чист и свеж въздух, благодарение на антибактериален и антивирусен ефект и ефективно премахване на неприятните миризми. Моделът предлага интуитивно управление директно от вътрешното тяло, тиха работа и висока енергийна ефективност, съчетани с модерна технология и комфорт в ежедневието.
От „Белани 84“ ЕООД препоръчваме вътрешното подово тяло Toshiba Bi-flow RAS-B10J2FVG-E1 като практично и ефективно решение за уютна и комфортна климатизация през цялата година.
| Технически характеристики: | |
| Тип | вътрешно подово тяло |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 1.00 - 3.20 - 4.80 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 1.10 - 2.50 - 3.10 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 0.18 - 0.75 - 1.40 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 0.23 - 0.59 - 0.82 kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане): | 4.20 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане): | 6.60 |
| COP (коефициент на трансф. отопление): | 4.00 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): | 4.27 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление: | A++ / A+ |
| Работна температура на отопление: | -15 ~ 24 °C |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 46 °C |
| Подходящ за помещения до: | 20 кв. м |
| Гаранция: | 60 месеца |
| Хладилен агент: | R-32 |
| Wi-Fi управление: | Да |
| Мощност (BTU) : | 9 000 |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 600 x 700 x 220 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 16 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): | 39 / 36 / 32 / 29 / 26 / 23 dB |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): | 39 / 36 / 32 / 29 / 26 / 23 dB |
Вътрешното подово тяло Toshiba Bi-flow RAS-B10J2FVG-E1 впечатлява с компактния си и иновативен дизайн, подходящ за нискостенен монтаж, под прозорци или в помещения с нисък таван. Благодарение на уникалната технология за подаване на топъл въздух от долния отвор, моделът осигурява приятно усещане за „подово отопление“ и по-голям комфорт през зимата. Системата разполага с два отвора за въздушен поток – горен и долен, като можете да избирате посоката на въздуха според нуждите си. IAQ филтрацията допринася за по-чист и свеж въздух, благодарение на антибактериален и антивирусен ефект и ефективно премахване на неприятните миризми. Моделът предлага интуитивно управление директно от вътрешното тяло, тиха работа и висока енергийна ефективност, съчетани с модерна технология и комфорт в ежедневието.
От „Белани 84“ ЕООД препоръчваме вътрешното подово тяло Toshiba Bi-flow RAS-B10J2FVG-E1 като практично и ефективно решение за уютна и комфортна климатизация през цялата година.
| Технически характеристики: | |
| Тип | вътрешно подово тяло |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 1.00 - 3.20 - 4.80 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 1.10 - 2.50 - 3.10 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 0.18 - 0.75 - 1.40 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 0.23 - 0.59 - 0.82 kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане): | 4.20 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане): | 6.60 |
| COP (коефициент на трансф. отопление): | 4.00 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): | 4.27 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление: | A++ / A+ |
| Работна температура на отопление: | -15 ~ 24 °C |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 46 °C |
| Подходящ за помещения до: | 20 кв. м |
| Гаранция: | 60 месеца |
| Хладилен агент: | R-32 |
| Wi-Fi управление: | Да |
| Мощност (BTU) : | 9 000 |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 600 x 700 x 220 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 16 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): | 39 / 36 / 32 / 29 / 26 / 23 dB |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): | 39 / 36 / 32 / 29 / 26 / 23 dB |



