Вътрешно стенно тяло Toshiba Shorai Edge RAS-B22G3KVSG-E - за мултисплит
  • Наличност: В наличност
  • Модел: RAS-B22G3KVSG-E
  • Тегло: 14.00kg
  • Размери: 245.00mm x 1,053.00mm x 320.00mm
ЕНЕРГИЕН КЛАС
A++ ОХЛАЖДАНЕ
A++ ОТОПЛЕНИЕ
Продадени продукти 0
Прегледи на продукта 239
12 x 55.26 евро
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Купи с
Монтаж с Белани 84
Качество без аналог!
Екипи
Професионални специалисти,
сертифицирани и обучени по последни законови изисквания!
Мерки за защита
Задължително спазване на всички мерки при монтажа на системата!
Чистота и комфорт
Предаваме дома Ви така, както сте ни го оставили!
Технически характеристики:
Типвътрешно стенно тяло
Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):1.15 - 7.00 - 7.50 kW
Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):1.39 - 6.10 - 6.70 kW
Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):0.26 - 1.88 - 2.10 kW
Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):0.36 - 1.99 - 2.20 kW
EER (хладилен коефициент на охлаждане):3.07
SEER (сезонен коефициент на охлаждане):7.30
COP (коефициент на трансф. отопление):3.72
SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление):4.60
Енергиен клас на охлаждане / отопление:A++ / A++
Работна температура на отопление:-15 ~ 24 °C
Работна температура на охлаждане:-15 ~ 46 °C
Подходящ за помещения до:45 кв. м
Гаранция:60 месеца
Хладилен агент:R-32
Wi-Fi управление:Не
Вътрешно тяло
Размери:320 x 1053 x 245 В x Ш x Д (мм)
Тегло:14 кг
Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно):45 / - / 27 / - dB
Напишете отзив
Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
Технически характеристики:
Типвътрешно стенно тяло
Гаранция:60 месеца
Хладилен агент:R-32
Wi-Fi управление:Не
Вътрешно тяло